Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об образовании Координационного центра управления буферной зоной объекта ЮНЕСКО города Черновцов

Исполком городского совета
Положение, Решение от 21.05.2013 № 252/9

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 21.05.2013 р. N 252/9

Про утворення Координаційного центру управління буферною зоною об'єкта ЮНЕСКО міста Чернівців

Відповідно до пунктів 1, 7, 8 статті 32, статті 33 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", пункту 4 частини 2 статті 6, статей 7, 8, 32 Закону України "Про охорону культурної спадщини", а також враховуючи те, що Україна визнала частиною національного законодавства Конвенцію про охорону всесвітньої культурної і природної спадщини від 16.11.72 р., Конвенцію про заходи, спрямовані на заборону та запобігання незаконному ввезенню, вивезенню та передачі права власності на культурні цінності від 14.11.70 р., Європейську культурну Конвенцію про охорону археологічної спадщини (переглянуту) від 16.01.92 р., Ризьку хартію про автентичність та реконструкцію культурної спадщини від 24.10.2000 р. та інших нормативно-правових актів з цього питання, розглянувши інформацію та пропозиції відділу охорони культурної спадщини міської ради, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Інформацію про передумови утворення Координаційного центру управління буферною зоною об'єкта ЮНЕСКО міста Чернівців прийняти до відома (додається)*.

____________
* Не наводиться.

2. Затвердити Положення, структуру та персональний склад Координаційного центру управління буферною зоною об'єкта ЮНЕСКО міста Чернівців (додаються).

3. Рішення набирає чинності з дня прийняття та підлягає оприлюдненню на офіційному веб-порталі міської ради в мережі Інтернет.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Тимофєєва В. Т. та начальника відділу охорони культурної спадщини міської ради Пушкову О. Д.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос