Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Положения о порядке размещения наружной рекламы в г. Черновцах

Городской совет
Положение, Решение от 27.09.2012 № 629
редакция действует с 04.04.2016

ЧЕРНІВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА
Двадцять восьма сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 27.09.2012 р. N 629

Про затвердження Положення про порядок розміщення зовнішньої реклами в м. Чернівцях

Із змінами і доповненнями, внесеними
 рішенням Чернівецької міської ради
 від 4 квітня 2016 року N 153

Відповідно до Законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про рекламу", "Про охорону культурної спадщини", "Про архітектурну діяльність", "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності та вдосконалення державного регулювання у сфері містобудівної діяльності", постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 р. "Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами", рішення міської ради V скликання від 28.02.2007 р. N 252 "Коригування історико-архітектурного опорного плану і проекту зон охорони пам'яток та визначення меж і режимів використання історичних ареалів м. Чернівців" і наказом Міністерства культури і туризму України від 16.06.2007 р. N 661/0/16-07, рішення виконавчого комітету міської ради від 22.01.2008 р. N 47/2 "Про Положення щодо найменування (перейменування) вулиць, провулків, проспектів, площ, парків, мостів, встановлення пам'ятних знаків і меморіальних дошок в м. Чернівцях, та відміну рішення виконавчого комітету міської ради від 27.03.2007 року N 213/5 з цього питання", розглянувши пропозиції департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради, Чернівецька міська рада вирішила:

1. Затвердити Положення про порядок розміщення зовнішньої реклами в м. Чернівцях (додається).

2. Департаменту містобудівного комплексу те земельних відносин міської ради (Ніконов В.М) забезпечити здійснення:

2.1. Повторного відстеження результативності цього регуляторного акта через один рік з дня набрання чинності цим рішенням.

2.2. Оприлюднення у газеті "Чернівці" результатів повторного відстеження результативності цього регуляторного акта впродовж місяця після закінчення терміну проведення такого відстеження.

3. Рішення набирає чинності з дня його офіційного оприлюднення в газеті "Чернівці" та на офіційному веб-порталі Чернівецької міської ради в мережі Інтернет.

4. Організацію виконання цього рішення покласти на директора департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради Ніконова В. М., голів районних у місті Чернівцях рад Бурегу Ю. І., Мельничука В. А., Пазюка М. Д.

Опрос