Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании комиссии по вопросам определения и возмещения убытков, нанесенных территориальной общине г. Черновцов в результате нарушения земельного законодательства, утверждении ее Положения и образца типового акта

Исполком городского совета
Положение, Решение от 09.10.2012 № 645/20
редакция действует с 14.08.2017

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 09.10.2012 р. N 645/20

Про створення комісії з питань визначення та відшкодування збитків, заподіяних територіальній громаді м. Чернівців внаслідок порушення земельного законодавства, затвердження її Положення та зразка типового акта

Із змінами і доповненнями, внесеними
 рішеннями виконавчого комітету Чернівецької міської ради
від 25 серпня 2016 року N 517/15
,
від 14 серпня 2017 року N 432/16

Відповідно до частини 6 статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", постанови Кабінету Міністрів України від 19.04.93 р. N 284 "Про порядок визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам", статей 156, 157 Земельного кодексу України, виконавчий комітет Чернівецької міської ради вирішив:

1. Створити комісію з питань визначення та відшкодування збитків, заподіяних територіальній громаді міста Чернівців в особі Чернівецької міської ради внаслідок порушення земельного законодавства та затвердити її склад згідно з додатком 1.

2. Затвердити Положення про комісію з питань визначення та відшкодування збитків, заподіяних територіальній громаді міста Чернівців в особі Чернівецької міської ради внаслідок порушення земельного законодавства (додається).

3. Затвердити зразок типового акта, який складається за результатами роботи комісії з питань визначення та відшкодування збитків, заподіяних територіальній громаді міста Чернівців в особі Чернівецької міської ради внаслідок порушення земельного законодавства (додаток до Положення).

4. Рішення набирає чинності з дня його прийняття та підлягає оприлюдненню на офіційному веб-порталі міської ради у мережі Інтернет.

5. Організацію виконання цього рішення покласти на директора департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради Ніконова В. М. та начальника юридичного управління міської ради Шибу О. М.

Опрос