Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании комиссии по вопросам определения и возмещения убытков, нанесенных территориальной общине г. Черновцов в результате нарушения земельного законодательства, утверждении ее Положения и образца типового акта

Исполком городского совета
Положение, Решение от 09.10.2012 № 645/20
Утратил силу

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 09.10.2012 р. N 645/20

Про створення комісії з питань визначення та відшкодування збитків, заподіяних територіальній громаді м. Чернівців внаслідок порушення земельного законодавства, затвердження її Положення та зразка типового акта

Із змінами і доповненнями, внесеними
 рішеннями виконавчого комітету Чернівецької міської ради
від 25 серпня 2016 року N 517/15
,
від 14 серпня 2017 року N 432/16

Рішення втратило чинність
(згідно з рішенням виконавчого комітету Чернівецької міської ради
 від 23 жовтня 2018 року N 568/21)

Відповідно до частини 6 статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", постанови Кабінету Міністрів України від 19.04.93 р. N 284 "Про порядок визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам", статей 156, 157 Земельного кодексу України, виконавчий комітет Чернівецької міської ради вирішив:

1. Створити комісію з питань визначення та відшкодування збитків, заподіяних територіальній громаді міста Чернівців в особі Чернівецької міської ради внаслідок порушення земельного законодавства та затвердити її склад згідно з додатком 1.

2. Затвердити Положення про комісію з питань визначення та відшкодування збитків, заподіяних територіальній громаді міста Чернівців в особі Чернівецької міської ради внаслідок порушення земельного законодавства (додається).

3. Затвердити зразок типового акта, який складається за результатами роботи комісії з питань визначення та відшкодування збитків, заподіяних територіальній громаді міста Чернівців в особі Чернівецької міської ради внаслідок порушення земельного законодавства (додаток до Положення).

4. Рішення набирає чинності з дня його прийняття та підлягає оприлюдненню на офіційному веб-порталі міської ради у мережі Інтернет.

Опрос