Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Положения о порядке передачи жилого комплекса (дома) коммунальной собственности территориальной общины г. Черновцов на баланс объединению совладельцев многоквартирного дома (ОСМБ) для управления, содержания и использования неделимого и общего имущества и признании уратившими силу решений исполнительного комитета городского совета по этому вопросу

Исполком городского совета
Положение, Решение от 21.06.2011 № 349/9

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 21.06.2011 р. N 349/9

Про затвердження Положення про порядок передавання житлового комплексу (будинку) комунальної власності територіальної громади м. Чернівців на баланс об'єднанню співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ) для управління, утримання і використання неподільного та загального майна та визнання такими, що втратили чинність, рішення виконавчого комітету міської ради з цього питання

Відповідно до статті 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку", постанови Кабінету Міністрів України "Про реалізацію Закону України "Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку" від 11.10.2002 р. N 1521 та розглянувши документи, надані департаментом житлово-комунального господарства, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Затвердити Положення про порядок передавання житлового комплексу (будинку) комунальної власності територіальної громади м. Чернівців на баланс об'єднанню співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ) для управління, утримання і використання неподільного та загального майна (додається).

2. Затвердити склад комісії з приймання-передавання житлового комплексу (будинку) з балансу комунальної власності територіальної громади м. Чернівців на баланс об'єднанню співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ) для управління, утримання і використання неподільного та загального майна згідно з додатком.

3. Вважати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету міської ради від 08.06.2004 р. N 459/11 "Про затвердження Положення про порядок передачі житлового комплексу (будинку) комунальної власності територіальної громади м. Чернівців на баланс об'єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ) та затвердження складу комісії з передачі будинків на баланс ОСББ і визнання рішення виконавчого комітету міської ради від 06.08.96 р. N 545/16 щодо створення об'єднань співвласників багатоквартирних будинків таким, що втратило чинність"

Опрос