Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка предоставления единовременной денежной помощи малообеспеченным гражданам, проживающим в Черновицкой области

Областная государственная администрация
Распоряжение от 27.02.2010 № 118-р
Утратил силу

Про затвердження Порядку надання одноразових грошових допомог малозабезпеченим громадянам, які проживають у Чернівецькій області

Розпорядження Чернівецької обласної державної адміністрації
від 27 лютого 2010 року N 118-р

Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Чернівецькій області
16 березня 2010 р. за N 16/2191

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Чернівецької обласної державної адміністрації
 від 16 липня 2010 року N 457-р)

Керуючись пунктом 1 статті 18, пунктом 1 статті 23, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", з метою оперативного вирішення питань надання одноразової грошової допомоги малозабезпеченим громадянам, які проживають у Чернівецькій області:

1. Затвердити Порядок надання одноразових грошових допомог малозабезпеченим громадянам, які проживають у Чернівецькій області, що додається.

2. Юридичному відділу спільно з загальним відділом апарату обласної державної адміністрації забезпечити подання цього розпорядження на державну реєстрацію до Головного управління юстиції у Чернівецькій області.

3. Управлінню інформації та зв'язків з громадськістю обласної державної адміністрації забезпечити оприлюднення цього розпорядження в засобах масової інформації.

Опрос