Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании зон таможенного контроля, утверждении их границ и Правил по поддержанию режима в зонах таможенного контроля отдела таможенного оформления N 8 в пункте пропуска "Станция Вадул-Сирет" на железнодорожной станции "Вадул-Сирет"

Таможня
Приказ, Правила от 08.10.2008 № 800
Утратил силу

Про створення зон митного контролю, затвердження їх меж та Правил щодо підтримання режиму в зонах митного контролю відділу митного оформлення N 8 у пункті пропуску "Станція Вадул-Сірет" на залізничній станції "Вадул-Сірет"

Наказ Вадул-Сіретської митниці
від 8 жовтня 2008 року N 800

Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Чернівецькій області
21 жовтня 2008 р. за N 91/2046

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Державної митної служби України
 від 28 грудня 2012 року N 746)

На виконання вимог ст. ст. 48 - 52 Митного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 25.12.2002 N 1947 "Про затвердження Порядку створення зон митного контролю та їх функціонування і Порядку надання дозволу на розміщення у зонах митного контролю споруд та об'єктів інфраструктури, що належать іншим, ніж митні, органам державної влади, які здійснюють контроль під час переміщення товарів через митний кордон України" (зі змінами та доповненнями), відповідно до специфіки формування, переміщення вантажних потягів, характеру вантажів та напрямку їх переміщення, з метою чіткої організації роботи щодо здійснення митного контролю та митного оформлення на залізничній станції "Вадул-Сірет" НАКАЗУЮ:

1. Створити постійні зони митного контролю відділу митного оформлення N 8 у пункті пропуску "Станція Вадул-Сірет" на залізничній станції "Вадул-Сірет", за адресою 60444, Чернівецька область, Глибоцький район, станція Вадул-Сірет:

1.1. В "Єдиному офісі", що знаходиться в кабінеті сектору митного оформлення N 5 відділу митного оформлення N 8 у пункті пропуску "Станція Вадул-Сірет", розміщеному на першому поверсі будинку маневрової вежі залізничної станції "Вадул-Сірет", загальною площею 19,25 кв. м.

1.2. В "Прозорому офісі", що знаходиться в кабінеті сектору митного оформлення N 4 відділу митного оформлення N 8 у пункті пропуску "Станція Вадул-Сірет", що знаходиться на другому поверсі будинку залізничного вокзалу "Вадул-Сірет", загальною площею 49 кв. м.

2. Створити тимчасові зони митного контролю відділу митного оформлення N 8 у пункті пропуску "Станція Вадул-Сірет" на залізничній станції "Вадул-Сірет", за адресою 60444, Чернівецька область, Глибоцький район, станція Вадул-Сірет:

Опрос