Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Положения об отделе технадзора за капитальным строительством при департаменте жилищно-коммунального хозяйства Черновицкого городского совета

Городской совет
Положение, Решение от 24.04.2008 № 580

ЧЕРНІВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА
Двадцять сьома сесія V скликання

РІШЕННЯ

від 24.04.2008 р. N 580

Про затвердження Положення про відділ технагляду за капітальним будівництвом при департаменті житлово-комунального господарства Чернівецької міської ради

Відповідно до статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", для забезпечення реалізації державної політики в сфері будівництва житлового та комунального господарств, здійснення координації діяльності між департаментом житлово-комунального господарства та підрядними підприємствами та організаціями в місті Чернівцях, Чернівецька міська рада вирішила:

1. Затвердити Положення про відділ технагляду за капітальним будівництвом при департаменті житлово-комунального господарства Чернівецької міської ради (додається).

2. Організацію виконання рішення покласти на директора департаменту житлово-комунального господарства міської ради Шумейка О. М.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства та охорони навколишнього середовища.

 

Опрос