Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Технологической схемы пропуска через государственную границу лиц, транспортных средств, грузов и другого имущества в международном пункте пропуска для воздушного сообщения "Черновцы"

Таможня, Пограничный отряд, КП "Міжнародний аеропорт "Чернівці"
Приказ, Технологическая схема от 06.02.2007 № 133/76/1.6-18
редакция действует с 20.09.2007

Про затвердження Технологічної схеми пропуску через державний кордон осіб, транспортних засобів, вантажів та іншого майна в міжнародному пункті пропуску для повітряного сполучення "Чернівці"

Наказ Чернівецького прикордонного загону,
Вадул-Сіретської митниці,
КП "Міжнародний аеропорт "Чернівці"
від 6 лютого 2007 року N 133/76/1.6-18

Зареєстровано в Чернівецькому обласному управлінні юстиції
12 лютого 2007 р. за N 8/1868

Із змінами і доповненнями, внесеними
 наказом Чернівецького прикордонного загону,
 Вадул-Сіретської митниці,
 КП "Міжнародний аеропорт "Чернівці"
 від 20 вересня 2007 року N 1044/709/121

Керуючись Законом України "Про державний кордон України", Законом України "Про відповідальність за повітряні перевезення пасажирів через державний кордон України без належних документів для в'їзду в Україну", Законом України "Про Державну програму авіаційної безпеки цивільної авіації", Повітряним кодексом України; Конвенцією про цивільну авіацію; Митним кодексом України, постановами Кабінету Міністрів України від 03.08.2000 року N 1203 "Про затвердження Положення про пункти пропуску через державний кордон", від 24 грудня 2003 року N 1989 "Питання пропуску через державний кордон автомобільних, водних, залізничних та повітряних транспортних засобів, перевізників і товарів, що переміщуються ними", наказом Адміністрації державної прикордонної служби України та Державної митної служби України від 24 листопада 2003 року N 297/793 "Про затвердження Технологій прикордонного та митного контролю у пунктах пропуску через державний кордон", зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 9 грудня 2003 року за N 1133/8454, з метою запровадження на постійній основі нової технології прикордонного та митного контролю у пунктах пропуску через державний кордон НАКАЗУЄМО:

1. Затвердити таку, що додається:

- Технологічну схему пропуску через державний кордон осіб, транспортних засобів, вантажів та іншого майна в міжнародному пункті пропуску для повітряного сполучення "Чернівці" (далі - Технологічна схема).

2. Під час здійснення пропуску через державний кордон осіб, транспортних засобів, вантажів та іншого майна в міжнародному пункті пропуску для повітряного сполучення "Чернівці" суворо керуватись вимогами Технологічної схеми.

3. Наказ Чернівецького прикордонного загону, Вадул-Сіретської митниці та міжнародного аеропорту "Чернівці" від 30.05.2006 р. N 519/432/1.6-60 "Про затвердження технологічної схеми пропуску через державний кордон осіб, транспортних засобів, вантажів та іншого майна" (із змінами та доповненнями) вважати таким, що втратив чинність.

4. Чернівецькому прикордонному загону забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Чернівецького обласного управління юстиції в п'ятиденний термін.

5. Цей наказ набуває чинності через 10 днів після державної реєстрації.

6. Контроль за виконанням наказу покласти на начальника відділу прикордонного контролю та реєстрації штабу Чернівецького прикордонного загону - заступника начальника штабу підполковника Шило В. М., першого заступника начальника Вадул-Сіретської митниці Добровольського І. Б., заступника директора з авіаційної безпеки комунального підприємства "Міжнародний аеропорт "Чернівці" Миронюка В. І.

Наказ довести до відома всіх зацікавлених осіб.

  

Начальник Чернівецького
прикордонного загону
полковник
 

 
 
С. Г. Стукало
 

Начальник Вадул-Сіретської
митниці
 

 
М. М. Салагор
 

Директор КП "Міжнародний
аеропорт "Чернівці"
 

 
В. Д. Палійчук
 

 

ТЕХНОЛОГІЧНА СХЕМА
пропуску через державний кордон осіб, транспортних засобів, вантажів та іншого майна в міжнародному пункті пропуску для повітряного сполучення "Чернівці"

Назва пункту пропуску: "Чернівці"

Відкритий згідно з розпорядження КМУ N 695-р від 19 липня 1999 р. та розпорядження голови ДКК N 050 від 21 квітня 1994 року.

За видом сполучення - повітряний.

Опрос