Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Технологической схемы пропуска через государственную границу лиц, транспортных средств, грузов и другого имущества в пункте пропуска "Вадул-Сирет"

Таможня, Пограничный отряд
Приказ, Технологическая схема от 27.10.2006 № 1093/820/38

Про затвердження Технологічної схеми пропуску через державний кордон осіб, транспортних засобів, вантажів та іншого майна в пункті пропуску "Вадул-Сірет"

Наказ Чернівецького прикордонного загону,
Вадул-Сіретської митниці,
Залізничної станції Вадул-Сірет
від 27 жовтня 2006 року N 1093/820/38

Зареєстровано в Чернівецькому обласному управлінні юстиції
6 грудня 2006 р. за N 68/1847

Керуючись Законом України "Про державний кордон України", Митним кодексом України, постановами Кабінету Міністрів України від 03.08.2000 року N 1203 "Про затвердження Положення про пункти пропуску через державний кордон", від 24 грудня 2003 року N 1989 "Питання пропуску через державний кордон автомобільних, водних, залізничних та повітряних транспортних засобів, перевізників і товарів, що переміщуються ними", наказом Адміністрації державної прикордонної служби та Державної митної служби від 24 листопада 2003 року N 297/793 "Про затвердження Технологій прикордонного та митного контролю у пунктах пропуску через державний кордон", зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 9 грудня 2003 року за N 1133/8454, з метою запровадження на постійній основі нової технології прикордонного та митного контролю у пунктах пропуску через державний кордон НАКАЗУЄМО:

1. Затвердити таку, що додається:

- Технологічну схему пропуску через державний кордон осіб, транспортних засобів, вантажів та іншого майна в пункті пропуску "Вадул-Сірет" (далі - Технологічна схема).

2. Під час здійснення пропуску через державний кордон осіб, транспортних засобів, вантажів та іншого майна в пункті пропуску "Вадул-Сірет" суворо керуватись вимогами Технологічної схеми.

3. Наказ Чернівецького прикордонного загону, Вадул-Сіретської митниці та залізничної станції "Вадул-Сірет" від 27.01.2004 р. N 67/64/12 "Про затвердження технологічної схеми пропуску через державний кордон осіб, транспортних засобів, вантажів та іншого майна" (із змінами та доповненнями) вважати таким, що втратив чинність.

4. Чернівецькому прикордонному загону забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Чернівецького обласного управління юстиції в п'ятиденний термін.

5. Цей наказ набуває чинності через 10 днів після державної реєстрації.

6. Контроль за виконанням наказу покласти на начальника відділу прикордонного контролю та реєстрації штабу Чернівецького прикордонного загону - заступника начальника штабу підполковника Шило В. М., заступника начальника Вадул-Сіретської митниці Добровольського І. Б.

Наказ довести до відома всіх зацікавлених осіб.

 

Опрос