Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О Порядке взаимодействия и организационных отношений по казначейскому обслуживанию средств областного бюджета по расходам

Областная государственная администрация
Распоряжение, Порядок от 08.04.2004 № 164-р
Утратил силу

Про Порядок взаємодії та організаційних відносин по казначейському обслуговуванню коштів обласного бюджету за видатками

Розпорядження Чернівецької обласної державної адміністрації
від 8 квітня 2004 року N 164-р

Зареєстровано в Чернівецькому обласному управлінні юстиції
21 квітня 2004 р. за N 43/1625

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Чернівецької обласної державної адміністрації
 від 18 червня 2014 року N 277-р)

Керуючись пунктом 4 статті 2, пунктом 1 статті 18 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", частиною 2 статті 78 Бюджетного кодексу України, статтею 7214 Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2003 рік" та деяких інших законів України", у зв'язку з впровадженням з 1 січня 2004 року казначейського виконання за видатками місцевих бюджетів області та з метою подальшого удосконалення обслуговування розпорядників коштів обласного бюджету:

1. Затвердити Порядок взаємодії та організаційних відносин по обслуговуванню коштів обласного бюджету за видатками між Головним фінансовим управлінням обласної державної адміністрації, розпорядниками коштів та управлінням Державного казначейства у Чернівецькій області, що додається.

2. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації (Вишняков С. В.) проводити фінансування головних розпорядників коштів обласного бюджету за графіком згідно з додатком.

3. Головним розпорядникам коштів обласного бюджету активізувати роботу з підвідомчими установами щодо переведення на систему безготівкової виплати заробітної плати та стипендій у 2004 році.

Опрос