Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об областном смотре-конкурсе на лучший качественный ремонт по подготовке сельскохозяйственной техники к весенне-полевым работам

Областная государственная администрация
Распоряжение, Положение от 21.04.2003 № 195-р
Утратил силу

Про обласний огляд-конкурс на кращий якісний ремонт з підготовки сільськогосподарської техніки до весняно-польових робіт 

Розпорядження Чернівецької обласної державної адміністрації
від 21 квітня 2003 року N 195-р

Зареєстровано в Чернівецькому обласному управлінні юстиції
22 квітня 2003 р. за N 32/1497

Із змінами і доповненнями, внесеними
розпорядженням Чернівецької обласної державної адміністрації
 від 14 травня 2003 року N 248-р

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Чернівецької обласної державної адміністрації
 від 5 березня 2013 року N 106-р)

Керуючись ст. ст. 6, 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", враховуючи рекомендації наказу Мінагрополітики України від 31 січня 2003 року N 25 "Про організацію ремонту та підготовку машинно-тракторного парку до сезону польових робіт 2003 року", з метою своєчасної та якісної підготовки сільськогосподарської техніки до весняно-польових робіт:

1. Започаткувати, починаючи з 2003 року, щорічне проведення в області огляду-конкурсу на кращий якісний ремонт з підготовки сільськогосподарської техніки до весняно-польових робіт.

2. Затвердити Положення про обласний огляд-конкурс на кращий якісний ремонт з підготовки сільськогосподарської техніки до весняно-польових робіт (додається).

3. Утворити комісію з проведення обласного огляду-конкурсу на кращий якісний ремонт з підготовки сільськогосподарської техніки до весняно-польових робіт (далі - комісія) у складі згідно з додатком.

4. Головам районних державних адміністрацій:

4.1. Утворити аналогічні районні комісії з проведення першого етапу обласного огляду-конкурсу на кращий якісний ремонт з підготовки сільськогосподарської техніки до весняно-польових робіт (далі - конкурс), залучити до його організації керівників агроформувань, сільськогосподарських підприємств, установ та організацій, фермерів, приватних власників сільськогосподарської техніки.

4.2. До 25.04.2003 р. провести у районах перший етап конкурсу. За результатами визначити переможців і надіслати відповідні матеріали в інспекцію Держтехнагляду обласної державної адміністрації для проведення другого етапу конкурсу.

5. За результатами проведення другого етапу конкурсу комісії до 15.05.2003 р. визначити переможців.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос