Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об областном смотре-конкурсе на лучший качественный ремонт по подготовке сельскохозяйственной техники к весенне-полевым работам

Областная государственная администрация
Распоряжение, Положение от 21.04.2003 № 195-р
Утратил силу

Про обласний огляд-конкурс на кращий якісний ремонт з підготовки сільськогосподарської техніки до весняно-польових робіт 

Розпорядження Чернівецької обласної державної адміністрації
від 21 квітня 2003 року N 195-р

Зареєстровано в Чернівецькому обласному управлінні юстиції
22 квітня 2003 р. за N 32/1497

Із змінами і доповненнями, внесеними
розпорядженням Чернівецької обласної державної адміністрації
 від 14 травня 2003 року N 248-р

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Чернівецької обласної державної адміністрації
 від 5 березня 2013 року N 106-р)

Керуючись ст. ст. 6, 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", враховуючи рекомендації наказу Мінагрополітики України від 31 січня 2003 року N 25 "Про організацію ремонту та підготовку машинно-тракторного парку до сезону польових робіт 2003 року", з метою своєчасної та якісної підготовки сільськогосподарської техніки до весняно-польових робіт:

1. Започаткувати, починаючи з 2003 року, щорічне проведення в області огляду-конкурсу на кращий якісний ремонт з підготовки сільськогосподарської техніки до весняно-польових робіт.

2. Затвердити Положення про обласний огляд-конкурс на кращий якісний ремонт з підготовки сільськогосподарської техніки до весняно-польових робіт (додається).

3. Утворити комісію з проведення обласного огляду-конкурсу на кращий якісний ремонт з підготовки сільськогосподарської техніки до весняно-польових робіт (далі - комісія) у складі згідно з додатком.

4. Головам районних державних адміністрацій:

4.1. Утворити аналогічні районні комісії з проведення першого етапу обласного огляду-конкурсу на кращий якісний ремонт з підготовки сільськогосподарської техніки до весняно-польових робіт (далі - конкурс), залучити до його організації керівників агроформувань, сільськогосподарських підприємств, установ та організацій, фермерів, приватних власників сільськогосподарської техніки.

4.2. До 25.04.2003 р. провести у районах перший етап конкурсу. За результатами визначити переможців і надіслати відповідні матеріали в інспекцію Держтехнагляду обласної державної адміністрації для проведення другого етапу конкурсу.

5. За результатами проведення другого етапу конкурсу комісії до 15.05.2003 р. визначити переможців.

Опрос