Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об организации льготного пользования услугами бань социально незащищенными гражданами в 2002 г.

Исполком городского совета
Решение от 09.01.2002 № 7/1

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

РІШЕННЯ

від 09.01.2002 р. N 7/1

Про організацію пільгового користування послугами лазень соціально незахищеними громадянами в 2002 р.

Відповідно до статті 34 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та з метою соціального захисту малозабезпечених громадян виконком міської ради вирішив:

1. Продовжити в 2002 р. на базі МДКП "Дельфін" та МДКП "Нептун" пільгове користування послугами лазень найбільш соціально незахищеними громадянами - малозабезпеченими пенсіонерами, інвалідами, ветеранами війни, іншими малоімущими чернівчанами - відповідно до Положення про організацію пільгового користування послугами лазень соціально незахищеними громадянами, затвердженого рішенням виконкому міської ради від 06.06.2000 р. N 418/11.

2. Видатки на пільгове користування послугами лазень проводити за рахунок коштів цільового фонду соціально-економічного розвитку міста.

3. У відповідності з Положенням, вказаним в п. 1 цього рішення, передбачити додаткове пільгове обслуговування малоімущих чернівчан лазнями КП "Діол", МПП "Еліт", ПП "Роша" за наступним принципом:

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос