Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Положения о территориальной подсистеме единой государственной системы гражданской защиты Черниговской области

Областная государственная администрация
Распоряжение, Положение от 08.10.2015 № 548

ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 08.10.2015 р. N 548

Про затвердження Положення про територіальну підсистему єдиної державної системи цивільного захисту Чернігівської області

Відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 9 січня 2014 року N 11 "Про затвердження Положення про єдину державну систему цивільного захисту", від 11 березня 2015 року N 101 "Про затвердження типових положень про функціональну і територіальні підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту", з метою ефективного виконання завдань у сфері цивільного захисту, реагування на надзвичайні ситуації та ліквідації їх наслідків у мирний час та в особливий період:

1. Затвердити Положення про територіальну підсистему єдиної державної системи цивільного захисту Чернігівської області, що додається.

2. Районним державним адміністраціям, виконавчим комітетам Чернігівської, Прилуцької, Ніжинської та Новгород-Сіверської міських рад:

2.1. Забезпечити реалізацію Положення, затвердженого цим розпорядженням.

2.2. Затвердити положення про відповідні ланки територіальної підсистеми цивільного захисту Чернігівської області.

2.3. Інформацію про хід виконання розпорядження подати для узагальнення до Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи обласної державної адміністрації до 15 листопада 2015 року.

3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 1 квітня 1999 року N 165 "Про затвердження Положення про територіальну підсистему єдиної державної системи запобігання і реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру Чернігівської області".

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова обласної
державної адміністрації

В. П. Куліч

 

Опрос