Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об обеспечении подготовки ведущих спортсменов области к Олимпийским, Паралимпийским и Дефлимпийским играм, Всемирным Универсиадам, чемпионатам мира и Европы

Областная государственная администрация
Распоряжение, Перечень от 21.09.2015 № 492
редакция действует с 30.10.2017

ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 21.09.2015 р. N 492

Про забезпечення підготовки провідних спортсменів області до Олімпійських, Паралімпійських і Дефлімпійських ігор, Всесвітніх Універсіад, чемпіонатів світу та Європи

Із змінами і доповненнями, внесеними
 розпорядженням Чернігівської обласної державної адміністрації
 від 30 жовтня 2017 року N 560

На виконання протокольного рішення Організаційного комітету з підготовки та участі спортсменів України в Олімпійських, Паралімпійських і Дефлімпійських іграх, Всесвітніх універсіадах, чемпіонатах світу та Європи від 26 травня 2015 року та з метою реалізації завдань Уряду щодо їх підготовки:

(преамбула із змінами, внесеними згідно з розпорядженням
Чернігівської обласної державної адміністрації від 30.10.2017 р. N 560)

1. Утворити організаційний комітет з підготовки та участі провідних спортсменів області в Олімпійських, Паралімпійських і Дефлімпійських іграх, Всесвітніх універсіадах, чемпіонатах світу та Європи (далі - організаційний комітет).

2. Затвердити склад організаційного комітету згідно з додатком.

3. Затвердити Перелік організаційно-практичних заходів з підготовки та участі провідних спортсменів області в Олімпійських, Паралімпійських, Дефлімпійських іграх, Всесвітніх універсіадах, чемпіонатах світу та Європи (додається).

Опрос