Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об одобрении Программы социальной поддержки участников антитеррористической операции и членов их семей в Черниговской области на 2015 - 2016 годы

Областная государственная администрация
Распоряжение, Программа от 09.09.2015 № 473

ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 09.09.2015 р. N 473

Про схвалення Програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей у Чернігівській області на 2015 - 2016 роки

З метою забезпечення виконання п. 4 Указу Президента України від 18.03.2015 N 150 "Про додаткові заходи щодо соціального захисту учасників антитерористичної операції", п. 44 розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 N 359-р "Про затвердження плану заходів щодо медичної, психологічної, професійної реабілітації та соціальної адаптації учасників антитерористичної операції":

1. Схвалити Програму соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей у Чернігівській області на 2015 - 2016 роки (далі - Програма) та внести її на затвердження чергової сесії обласної ради (додається).

2. Районним державним адміністраціям, виконавчим комітетам міських рад, структурним підрозділам обласної державної адміністрації, обласному центру зайнятості, обласному центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, іншим відповідальним виконавцям забезпечити реалізацію завдань та заходів Програми та інформувати про хід її виконання Департамент соціального захисту населення обласної державної адміністрації щопівроку до 10 числа місяця, що настає за звітним періодом.

3. Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації забезпечити аналіз, узагальнення та подання відповідної інформації про стан виконання Програми обласній державній адміністрації та обласній раді щороку до 15 лютого.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова обласної
державної адміністрації

В. П. Куліч

Опрос