Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О дополнительных мерах по социально-экономическому развитию территорий и работе областного оперативного штаба по вопросам подготовки и работы хозяйственного комплекса и социальной инфраструктуры в осенне-зимний период

Областная государственная администрация
Распоряжение от 18.09.2015 № 490

ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 18.09.2015 р. N 490

Про додаткові заходи щодо соціально-економічного розвитку територій та роботи обласного оперативного штабу з питань підготовки і роботи господарського комплексу та соціальної інфраструктури в осінньо-зимовий період

Відповідно до Закону України "Про місцеві державні адміністрації", з метою своєчасного початку і стабільного проходження опалювального періоду 2015 - 2016 років, вирішення існуючих проблемних питань та визначення перспектив соціально-економічного розвитку адмінтериторій:

1. Департаментам обласної державної адміністрації: житлово-комунального господарства, регіонального розвитку та інфраструктури, економічного розвитку забезпечити проведення засідань обласного оперативного штабу з питань підготовки і роботи господарського комплексу та соціальної інфраструктури в осінньо-зимовий період та заслуховування керівників районних державних адміністрацій, міських голів Чернігова, Ніжина, Новгород-Сіверського, Прилук щодо підготовки до опалювального періоду 2015 - 2016 років, соціально-економічної ситуації в районах та містах, проблем та перспектив розвитку територій, відповідно до графіка (додається).

2. Головам районних державних адміністрацій, міським головам Чернігова, Ніжина, Новгород-Сіверського, Прилук взяти особисту участь у нарадах та забезпечити участь осіб, відповідальних за економічний розвиток, підготовку до опалювального періоду 2015 - 2016 років, та бути готовими доповісти.

3. Департаментам обласної державної адміністрації: культури і туризму, національностей та релігій, соціального захисту населення, управлінням обласної державної адміністрації: освіти і науки, охорони здоров'я забезпечити надання Департаменту житлово-комунального господарства, регіонального розвитку та інфраструктури обласної державної адміністрації необхідних матеріалів (по відповідних бюджетних установах) та участь у нарадах представників установ.

4. Департаменту економічного розвитку обласної державної адміністрації забезпечити підготовку інформаційних матеріалів щодо основних показників економічного і соціального розвитку адмінтериторій.

Опрос