Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении структуры Департамента информационной деятельности и коммуникаций с общественностью Черниговской областной государственной администрации

Областная государственная администрация
Распоряжение от 26.08.2015 № 430

ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 26.08.2015 р. N 430

Про затвердження структури Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської обласної державної адміністрації

Відповідно до статті 5 Закону України "Про місцеві державні адміністрації" та розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації від 03 серпня 2015 року N 380 "Про затвердження граничної чисельності працівників структурних підрозділів обласної державної адміністрації":

1. Затвердити структуру Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської обласної державної адміністрації згідно з додатком.

2. Визнати таким, що втратив чинність, додаток до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 11 січня 2013 року N 9, в редакції розпорядження голови обласної державної адміністрації від 01 березня 2013 року N 69, зі змінами, внесеними розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 20 травня 2014 року N 258.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

Опрос