Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О тарифах на платные услуги по проведению бальнеологических процедур в целях профилактики заболеваний и укрепления здоровья взрослого населения, предоставляемые коммунальным лечебно-профилактическим заведением "Ніжинська центральна міська лікарня імені Миколи Галицького" Нежинского городского совета Черниговской области

Областная государственная администрация
Распоряжение, Тарифы от 27.01.2015 № 20

Про тарифи на платні послуги з проведення бальнеологічних процедур з метою профілактики захворювань та зміцнення здоров'я дорослого населення, що надаються комунальним лікувально-профілактичним закладом "Ніжинська центральна міська лікарня
імені Миколи Галицького" Ніжинської міської ради Чернігівської області

Розпорядження Чернігівської обласної державної адміністрації
від 27 січня 2015 року N 20

Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Чернігівській області
02 лютого 2015 р. за N 2/995

Відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 року N 1548 "Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)" (із змінами і доповненнями), від 17 вересня 1996 року N 1138 "Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних закладах охорони здоров'я та вищих медичних закладах освіти" (із змінами і доповненнями), розпорядження голови облдержадміністрації від 17 травня 2006 року N 216 "Про ціноутворення", зареєстрованого в Чернігівському обласному управлінні юстиції 30 травня 2006 року за N 14/599 (із змінами і доповненнями):

1. Встановити тарифи на платні послуги з проведення бальнеологічних процедур з метою профілактики захворювань та зміцнення здоров'я дорослого населення, що надаються комунальним лікувально-профілактичним закладом "Ніжинська центральна міська лікарня імені Миколи Галицького" Ніжинської міської ради Чернігівської області, згідно з додатком.

2. Взяти до відома, що у тарифах не враховано податок на додану вартість на підставі абзацу першого підпункту 197.1.5 пункту 197.1 статті 197 Податкового кодексу України.

3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 18 липня 2011 року N 246 "Про тарифи на платні послуги з проведення бальнеологічних процедур з метою профілактики захворювань та зміцнення здоров'я дорослого населення, що надаються комунальним лікувально-профілактичним закладом "Ніжинська центральна міська лікарня імені Миколи Галицького" Ніжинської міської ради Чернігівської області", зареєстроване в Головному управлінні юстиції у Чернігівській області 08 серпня 2011 року за N 22/848.

4. Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації забезпечити офіційне оприлюднення розпорядження в. о. голови обласної державної адміністрації в пресі у визначений законодавством термін.

5. Це розпорядження набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Опрос