Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О дополнительных мерах социального обеспечения граждан Украины, перемещающихся с временно оккупированной территории и районов проведения антитеррористической операции в Черниговскую область

Областная государственная администрация
Распоряжение, План от 01.07.2014 № 374
Утратил силу

ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 01.07.2014 р. N 374

Про додаткові заходи соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції в Чернігівську область

Із змінами і доповненнями, внесеними
розпорядженнями Чернігівської обласної державної адміністрації
від 14 липня 2014 року N 397
,
від 5 серпня 2014 року N 443
,
від 11 серпня 2014 року N 454
,
від 8 жовтня 2015 року N 550

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Чернігівської обласної державної адміністрації
 від 14 червня 2017 року N 274)

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 11 червня 2014 року N 588-р "Питання соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції", з метою забезпечення координації діяльності місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій Чернігівської області з Міжвідомчим координаційним штабом з питань, пов'язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції:

1. Утворити регіональний штаб з питань, пов'язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції в Чернігівську область (далі - Регіональний штаб).

2. Затвердити склад Регіонального штабу згідно з додатком.

3. Затвердити План заходів, пов'язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції в Чернігівську область (далі - План заходів), що додається.

4. Визначити координатором Регіонального штабу Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області.

5. Головам районних державних адміністрацій забезпечити виконання Плану заходів із залученням органів місцевого самоврядування.

Опрос