Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании комиссии для установления возраста ребенка, оставшегося без попечения родителей и нуждающегося в социальной защите, при областной государственной администрации

Областная государственная администрация
Распоряжение от 30.04.2014 № 211

ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 30.04.2014 р. N 211

Про створення комісії для встановлення віку дитини, яка залишилась без піклування батьків та потребує соціального захисту, при обласній державній адміністрації

Відповідно до ст. 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", на виконання спільного наказу Міністерства охорони здоров'я України, Міністерства освіти та науки України, Міністерства соціальної політики України від 23.10.2013 N 903/1464/711 "Про здійснення обстеження для встановлення віку дитини, яка залишилась без піклування батьків та потребує соціального захисту":

1. Створити Комісію для встановлення віку дитини, яка залишилась без піклування батьків та потребує соціального захисту (далі - Комісія).

2. Затвердити склад Комісії згідно з додатком.

3. Комісії у своїй роботі керуватися Положенням про комісію для встановлення віку дитини, яка залишилась без піклування батьків та потребує соціального захисту та Порядком проведення обстеження для встановлення віку дитини, яка залишилась без піклування батьків та потребує соціального захисту, що затверджені спільним наказом Міністерства охорони здоров'я України, Міністерства освіти та науки України, Міністерства соціальної політики України від 23.10.2013 N 903/1464/711.

Опрос