Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О порядке информирования руководства областной государственной администрации, ГСЧС Украины об угрозе или возникновении чрезвычайных ситуаций

Областная государственная администрация
Распоряжение, Положение от 13.02.2014 № 37

ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 13.02.2014 р. N 37

Про порядок інформування керівництва обласної державної адміністрації, ДСНС України про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій

Відповідно до Кодексу цивільного захисту України та з метою забезпечення оперативного, об'єктивного і повного інформування керівництва обласної державної адміністрації та Державної служби України з надзвичайних ситуацій про надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру, а також оперативного реагування в разі їх виникнення:

1. Затвердити Положення про порядок подання оперативної інформації про надзвичайні ситуації на території Чернігівської області (додається) та Класифікаційні ознаки надзвичайних ситуацій, щодо яких надається інформація до Управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи обласної державної адміністрації, згідно з додатком.

2. Головам районних державних адміністрацій, міським головам Чернігова, Ніжина, Прилук, керівникам структурних підрозділів обласної державної адміністрації, територіальним органам центральних органів виконавчої влади і суб'єктам господарювання, що експлуатують об'єкти підвищеної небезпеки (в порядку рекомендацій):

2.1. Привести положення про порядок подання оперативної інформації про надзвичайні ситуації у відповідність з цим розпорядженням.

Опрос