Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении мер по обеспечению повышения уровня оплаты труда в области до 2017 года

Областная государственная администрация
Распоряжение от 25.09.2013 № 401

ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 25.09.2013 р. N 401

Про затвердження заходів щодо забезпечення підвищення рівня оплати праці в області до 2017 року

З метою підвищення рівня оплати праці в області та на виконання протоколу N 8 від 05.09.2013 засідання Регіонального комітету з економічних реформ:

1. Затвердити Заходи щодо забезпечення підвищення рівня оплати праці в області до 2017 року (далі - Заходи), що додаються.

2. Районним державним адміністраціям, виконавчим комітетам міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук, структурним підрозділам обласної державної адміністрації, територіальним представництвам центральних органів виконавчої влади забезпечити відповідно до компетенції виконання Заходів в установлені терміни.

3. Відповідальним виконавцям щокварталу до 10-го числа місяця, наступного за звітним, надавати інформацію про виконання Заходів Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації для аналізу, узагальнення та подальшого інформування.

4. Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації координувати роботу з виконання затверджених Заходів та щокварталу до 20-го числа місяця, наступного за звітним, надавати узагальнену інформацію обласній державній адміністрації.

Опрос