Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении плана мер по интеграции беженцев и лиц, нуждающихся в дополнительной защите, в украинское общество на период до 2020 года в Черниговской области

Областная государственная администрация
Распоряжение, План от 03.06.2013 № 218

ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 03.06.2013 р. N 218

Про затвердження плану заходів щодо інтеграції біженців та осіб, які потребують додаткового захисту, в українське суспільство на період до 2020 року в Чернігівській області

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2012 року N 605-р "Про затвердження плану заходів щодо інтеграції біженців та осіб, які потребують додаткового захисту, в українське суспільство на період до 2020 року":

1. Затвердити план заходів щодо інтеграції біженців та осіб, які потребують додаткового захисту, в українське суспільство на період до 2020 року в Чернігівській області (додається).

2. Головам районних державних адміністрацій, міським головам Чернігова, Ніжина, Прилук, керівникам структурних підрозділів обласної державної адміністрації:

2.1. Забезпечити виконання плану заходів, затвердженого цим розпорядженням, за рахунок і в межах видатків, передбачених у відповідних бюджетах.

2.2. Подавати обласній державній адміністрації щорічно до 5 липня та 5 січня інформацію про стан виконання зазначеного плану заходів.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступників голови обласної державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова обласної
державної адміністрації

В. М. Хоменко

Опрос