Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О Программе передачи общежитий в собственность территориальных общин Черниговской области на 2012 - 2015 годы

Областная государственная администрация
Распоряжение, Программа от 12.11.2012 № 421

ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 12.11.2012 р. N 421

Про Програму передачі гуртожитків у власність територіальних громад Чернігівської області на 2012 - 2015 роки

На виконання Закону України "Про Загальнодержавну цільову програму передачі гуртожитків у власність територіальних громад на 2012 - 2015 роки" та з метою забезпечення реалізації конституційного права на житло громадян, які тривалий час на законних підставах проживають у гуртожитках, призначених для проживання одиноких громадян або для сімей та не мають іншого власного житла, відповідно до Закону України "Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків":

1. Затвердити Програму передачі гуртожитків у власність територіальних громад Чернігівської області на 2012 - 2015 роки (далі - Програма), що додається.

2. Головному управлінню житлово-комунального господарства облдержадміністрації забезпечити організаційне та належне функціонування системи моніторингу виконання Програми.

3. Рекомендувати райдержадміністраціям спільно з органами місцевого самоврядування та виконавчим комітетам Чернігівської, Ніжинської, Прилуцької міських рад в місячний термін розробити і затвердити місцеві програми передачі гуртожитків у власність територіальних громад та щорічно передбачати необхідні кошти, під час розроблення і затвердження проектів місцевих бюджетів, для забезпечення виконання заходів цих програм.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації згідно з розподілом функціональних повноважень.

 

Голова обласної
державної адміністрації

В. М. Хоменко

 

Опрос