Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании территориального трехстороннего социально-экономического совета

Областная государственная администрация
Распоряжение, Положение от 30.05.2012 № 194
редакция действует с 27.05.2014

ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 30.05.2012 р. N 194

Про створення територіальної тристоронньої соціально-економічної ради

Із змінами і доповненнями, внесеними
розпорядженнями Чернігівської обласної державної адміністрації
від 9 жовтня 2012 року N 373
,
 від 4 квітня 2013 року N 121
,
 від 27 травня 2014 року N 284

Відповідно до вимог Закону України "Про соціальний діалог в Україні", з метою реалізації державної соціально-економічної політики, забезпечення підвищення рівня та якості життя громадян, ролі професійних спілок і організацій роботодавців та їх об'єднань у формуванні планів соціально-економічного розвитку області, удосконалення соціального діалогу на регіональному рівні як одного з головних чинників забезпечення соціальної стабільності та запобігання суспільним конфліктам:

1. Утворити територіальну тристоронню соціально-економічну раду для ведення соціального діалогу в області (далі - територіальна рада).

2. Затвердити Положення про територіальну тристоронню соціально-економічну раду (додається) та склад повноважних представників сторін соціального діалогу територіального рівня згідно з додатком.

3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 15 травня 2006 року N 203 "Про створення обласної соціально-економічної ради".

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації згідно з розподілом функціональних повноважень.

 

Голова обласної
державної адміністрації

В. М. Хоменко

Опрос