Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О тарифах на платные услуги по проведению бальнеологических процедур с целью профилактики заболеваний и укрепления здоровья взрослого населения, предоставляемые коммунальным лечебно-профилактическим заведением "Ніжинська центральна міська лікарня імені Миколи Галицького" Нежинского городского совета Черниговской области

Областная государственная администрация
Распоряжение, Тарифы от 18.07.2011 № 246
Утратил силу

Про тарифи на платні послуги з проведення бальнеологічних процедур з метою профілактики захворювань та зміцнення здоров'я дорослого населення, що надаються комунальним лікувально-профілактичним закладом "Ніжинська центральна міська лікарня імені Миколи Галицького" Ніжинської міської ради Чернігівської області

Розпорядження Чернігівської обласної державної адміністрації
від 18 липня 2011 року N 246

Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Чернігівській області
8 серпня 2011 р. за N 22/848

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Чернігівської обласної державної адміністрації
 від 27 лютого 2015 року N 20)

Відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 25.12.96 N 1548 "Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)" (зі змінами і доповненнями), від 17.09.96 N 1138 "Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних закладах охорони здоров'я та вищих медичних закладах освіти" (зі змінами і доповненнями), розпорядження голови облдержадміністрації від 17.05.2006 N 216 "Про ціноутворення", зареєстрованого в Чернігівському обласному управлінні юстиції 30.05.2006 за N 14/599 (зі змінами і доповненнями):

1. Встановити тарифи на платні послуги з проведення бальнеологічних процедур з метою профілактики захворювань та зміцнення здоров'я дорослого населення, що надаються комунальним лікувально-профілактичним закладом "Ніжинська центральна міська лікарня імені Миколи Галицького" Ніжинської міської ради Чернігівської області, згідно з додатком.

2. Взяти до відома, що у тарифах не враховано податок на додану вартість на підставі абзацу першого підпункту 197.1.5 пункту 197.1 статті 197 Податкового кодексу України.

3. Управлінню у справах преси та інформації облдержадміністрації забезпечити офіційне оприлюднення розпорядження у пресі у визначений законодавством термін.

4. Розпорядження набирає чинності з моменту його оприлюднення.

Опрос