Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О Регламенте, Положении об аппарате областной государственной администрации

Областная государственная администрация
Распоряжение, Положение, Регламент от 14.06.2011 № 207
редакция действует с 15.08.2016

ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 14.06.2011 р. N 207

Про Регламент, Положення про апарат обласної державної адміністрації

Із змінами і доповненнями, внесеними
розпорядженнями Чернігівської обласної державної адміністрації
 від 3 липня 2015 року N 324
,
від 15 серпня 2016 року N 446

Відповідно до Закону України "Про місцеві державні адміністрації", постанови Кабінету Міністрів України від 11 грудня 1999 року N 2263 "Про затвердження Типового регламенту місцевої державної адміністрації" (зі змінами і доповненнями):

1. Затвердити Регламент обласної державної адміністрації (додається).

2. Затвердити Положення про апарат обласної державної адміністрації (додається).

3. Визнати такими, що втратили чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 28 листопада 2007 року N 438 "Про Регламент, Положення про апарат обласної державної адміністрації" та розпорядження голови облдержадміністрації від 12 січня 2009 року N 6 "Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 28.11.2007 N 438 "Про Регламент, Положення про апарат обласної державної адміністрації"".

 

Голова обласної
державної адміністрації

В. М. Хоменко

 

РЕГЛАМЕНТ
Чернігівської обласної державної адміністрації

1. Загальні положення

1.1. Регламент обласної державної адміністрації (далі - Регламент) регулює організаційні та процедурні питання діяльності обласної державної адміністрації (планування роботи; організація роботи апарату обласної держадміністрації; кадрова робота; організація роботи з документами та контролю за їх виконанням; організація розгляду звернень громадян та проведення особистого прийому громадян; організація правового забезпечення; організація роботи Колегії обласної державної адміністрації, інших консультативно-дорадчих органів, служб і комісій обласної держадміністрації; порядок підготовки та проведення нарад; порядок внесення, розгляду, публічного обговорення проектів розпоряджень голови обласної державної адміністрації; взаємовідносини обласної держадміністрації з іншими органами державної влади та органами місцевого самоврядування; режим роботи).

1.2. Розгляд в обласній державній адміністрації питань, що належать до її компетенції, зокрема щодо делегованих обласною радою повноважень, провадиться головою, першим заступником, заступником голови - керівником апарату, заступниками голови обласної держадміністрації (далі - заступники голови), апаратом обласної держадміністрації, структурними підрозділами обласної держадміністрації, а також консультативними, дорадчими та іншими допоміжними органами, службами і комісіями, утвореними розпорядженнями голови обласної держадміністрації.

1.3. Робота обласної держадміністрації, її апарату та структурних підрозділів є відкритою і гласною, за винятком розгляду питань, які становлять державну таємницю або належать до інформації з обмеженим доступом.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос