Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О мероприятиях по проведению в области в 2011 году Года образования и информационного общества

Областная государственная администрация
Распоряжение, План от 31.03.2011 № 117

ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 31.03.2011 р. N 117

Про заходи з відзначення в області у 2011 році Року освіти та інформаційного суспільства

На виконання Указу Президента України від 30 вересня 2010 року N 926/2010 "Про заходи щодо забезпечення пріоритетного розвитку освіти в Україні", з метою забезпечення поліпшення функціонування та інноваційного розвитку освіти в області, підвищення її якості і доступності, інтеграції до європейського освітнього простору із збереженням національних досягнень і традицій:

1. Затвердити план заходів щодо відзначення в області у 2011 році Року освіти та інформаційного суспільства (додається).

2. Структурним підрозділам облдержадміністрації, райдержадміністраціям, виконавчим комітетам міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук, забезпечити виконання плану заходів щодо відзначення в області у 2011 році Року освіти та інформаційного суспільства.

3. Координацію роботи з виконання плану заходів покласти на управління освіти і науки облдержадміністрації. Відділам освіти райдержадміністрацій, управлінням освіти міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук щоквартально до 10 числа наступного місяця інформувати управління освіти і науки облдержадміністрації про хід виконання плану заходів.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Тканка В. М.

 

Голова обласної
державної адміністрації

В. М. Хоменко

Опрос