Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении мер по предупреждению нарушений трудового законодательства и недопущению снижения доходов работников в период мирового финансового кризиса

Областная государственная администрация
Распоряжение от 12.01.2009 № 5

ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 12.01.2009 р. N 5

Про затвердження заходів щодо упередження порушень трудового законодавства та недопущення зниження доходів працівників у період світової фінансової кризи

З метою мінімізації впливу наслідків світової фінансової кризи на соціально-трудові відносини, забезпечення захисту гарантованих Конституцією України прав громадян на оплату праці, інших соціальних гарантій та недопущення зменшення рівня оплати працівникам:

1. Затвердити заходи щодо упередження порушень трудового законодавства та недопущення зниження доходів працівників у період світової фінансової кризи (далі - Заходи), що додаються.

2. Райдержадміністраціям, виконавчим комітетам міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук, Головним управлінням облдержадміністрації: економіки, агропромислового розвитку, фінансовому, праці та соціального захисту населення, житлово-комунального господарства, управлінням облдержадміністрації: регіонального розвитку, харчової та переробної промисловості, Державній податковій адміністрації в області, контрольно-ревізійному управлінню в області, обласному центру зайнятості, територіальній державній інспекції праці в області забезпечити безумовне виконання Заходів в установлені терміни.

3. Відповідальним виконавцям щомісячно до 25-го числа місяця, наступного за звітним, надавати інформацію про виконання Заходів Головному управлінню праці та соціального захисту населення облдержадміністрації для аналізу, узагальнення та подальшого інформування.

4. Головному управлінню праці та соціального захисту населення облдержадміністрації координувати роботу з виконання затверджених Заходів та щомісячно до 30 числа місяця, наступного за звітним, надавати узагальнену інформацію обласній державній адміністрації.

Опрос