Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об усовершенствовании организации работы по обеспечению исполнения требований действующего законодательства в сфере металлолома

Областная государственная администрация
Распоряжение, Положение от 27.08.2007 № 324

Про удосконалення організації роботи по забезпеченню виконання вимог чинного законодавства у сфері металобрухту

Розпорядження Чернігівської обласної державної адміністрації
від 27 серпня 2007 року N 324

Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Чернігівській області
11 вересня 2007 р. за N 23/646

З метою удосконалення державного регулювання і контролю за здійсненням операцій з металобрухтом та відповідно до Закону України "Про металобрухт":

1. Затвердити Положення про порядок роботи обласної комісії з питань контролю за здійсненням операцій з металобрухтом (далі - Положення) (додається).

2. Встановити, що складання актів обстеження спеціалізованих або спеціалізованих металургійних переробних підприємств та їх приймальних пунктів на відповідність вимогам чинного законодавства для отримання ліцензії (копії ліцензії) здійснюється робочою групою обласної комісії з питань контролю за здійсненням операцій з металобрухтом, що створюється відповідно до Положення.

3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 27 травня 2003 року N 176 "Про вдосконалення організації роботи по забезпеченню виконання вимог чинного законодавства щодо операцій з металобрухтом".

4. Головному управлінню економіки облдержадміністрації забезпечити подання даного розпорядження на державну реєстрацію до Головного управління юстиції у Чернігівській області.

5. Управлінню інформації та зв'язків з громадськістю облдержадміністрації забезпечити офіційне оприлюднення даного розпорядження в друкованих засобах масової інформації в 10 денний термін після державної реєстрації.

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на в. о. першого заступника голови облдержадміністрації Білоус Н. В.

Опрос