Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О введении в действие Порядка упрощенного пропуска через государственную границу Украины в пункте пропуска "Славутич" лиц, транспортных средств, товаров и предметов для предприятий и организаций, расположенных в зоне отчуждения ЧАЭС

Таможня
Приказ от 12.10.2005 № 459

Про введення в дію Порядку спрощеного пропуску через державний кордон України в пункті пропуску "Славутич" осіб, транспортних засобів, товарів та предметів для підприємств і організацій, розташованих у зоні відчуження ЧАЕС

Наказ Чернігівської митниці
від 12 жовтня 2005 року N 459

Зареєстровано в Чернігівському обласному управлінні юстиції
28 жовтня 2005 р. за N 42/572

На виконання вимог статті 37 Митного кодексу України, Угоди між Урядом України та Кабінетом Міністрів Республіки Білорусь від 16.12.94 р. про спрощений порядок перетину державного кордону працівниками підприємств, організацій та установ зони відчуження ЧАЕС та Протоколу домовленостей дев'ятого засідання міжурядової українсько-білоруської комісії з питань торгівельно-економічного співробітництва від 24.10.2003 р. НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Порядок спрощеного пропуску через державний кордон України в пункті пропуску "Славутич" осіб, транспортних засобів, товарів та предметів для підприємств і організацій, розташованих у зоні відчуження ЧАЕС (далі - Спрощений порядок).

2. Ввести в дію Технологію через 10 днів після реєстрації в Чернігівському обласному управлінні юстиції.

3. Начальнику загального відділу (Кузьміній Н. М.) забезпечити доведення наказу до начальника митного поста "Славутич" (Кисельова Л. Л.).

4. Начальнику юридичного відділу (Приходько О. В.) забезпечити державну реєстрацію цього наказу в Чернігівському обласному управлінні юстиції.

Опрос