Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании комиссии по вопросам утилизации или уничтожения некачественных или опасных алкогольных напитков и табачных изделий

Областная государственная администрация
Распоряжение, Положение от 08.09.2004 № 260
Утратил силу

ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 08.09.2004 р. N 260

Про створення комісії з питань утилізації або знищення неякісних або небезпечних алкогольних напоїв та тютюнових виробів

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Чернігівської обласної державної адміністрації
від 25 серпня 2005 року N 225)

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 19 квітня 2004 року N 508 "Про затвердження Порядку утилізації або знищення неякісних або небезпечних алкогольних напоїв та тютюнових виробів" та відповідно до наказу Державної податкової адміністрації України від 5 липня 2004 року N 374 "Про затвердження Типового положення про комісію з питань утилізації або знищення неякісних або небезпечних алкогольних напоїв та тютюнових виробів":

1. Створити комісію з питань утилізації або знищення неякісних або небезпечних алкогольних напоїв та тютюнових виробів у складі згідно з додатком.

2. Затвердити Положення про комісію з питань утилізації або знищення неякісних або небезпечних алкогольних напоїв та тютюнових виробів (додається).

3. Взяти до уваги, що відповідно до п. 5 Порядку утилізації або знищення неякісних або небезпечних алкогольних напоїв та тютюнових виробів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 квітня 2004 року N 508, утилізація або знищення продукції здійснюється підприємствами, які пройшли атестацію на виконання цих робіт відповідно до вимог законодавства та визначені на конкурсних засадах Держспоживстандартом.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос