Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О привлечении средств заказчиков на развитие инженерно-транспортной и социальной инфраструктуры населенных пунктов области

Областная государственная администрация
Распоряжение, Положение, Порядок от 30.09.2003 № 329

ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 30.09.2003 р. N 329

Про залучення коштів замовників на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів області

З метою забезпечення виконання ст. 27 Закону України "Про планування і забудову територій" та постанови Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2000 р. N 1930 "Про встановлення граничного розміру залучення коштів замовників на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів":

1. Районним державним адміністраціям спільно з органами місцевого самоврядування взяти до відома, що:

1.1. Залучення коштів замовників на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів області здійснюється на підставі договору про пайову участь, що укладається між місцевою радою, фізичними та юридичними особами.

1.2. Пайова участь замовників на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів застосовується при новому будівництві, розширенні, реконструкції, технічному переоснащенні, реставрації та капітальному ремонті об'єктів (за винятком об'єктів, зазначених у п.1.4).

1.3. Розмір пайової участі замовників не повинен перевищувати 25 відсотків вартості будівництва об'єкта з урахуванням вартості робіт, передбачених вихідними даними на проектування.

1.4. До пайової участі (крім затрат на вихідні дані, технічні умови і архітектурно-планувальні завдання (АПЗ)) не залучати кошти замовників на об'єкти:

• що споруджуються за кошти державного та місцевих бюджетів;

• за кошти Чорнобильського фонду;

• що будуються за рахунок державного кредитування;

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос