Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О мерах по проведению регионального конкурса "Черниговское качество" в рамках Всеукраинского конкурса качества "100 лучших товаров Украины"

Областная государственная администрация
Распоряжение, Положение от 03.09.2003 № 300
Утратил силу

ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 03.09.2003 р. N 300

Про заходи щодо проведення регіонального конкурсу "Чернігівська якість" в рамках Всеукраїнського конкурсу якості "100 кращих товарів України"

Із змінами і доповненнями, внесеними
 
розпорядженнями Чернігівської обласної державної адміністрації
 від 12 травня 2005 року N 124
,
 від 25 травня 2011 року N 188

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Чернігівської обласної державної адміністрації
 від 20 травня 2013 року N 187)

З метою сприяння виробництву високоякісної та конкурентоспроможної продукції підприємствами області, задоволення потреб та очікувань споживачів, підтримки ініціативи і зусиль місцевих товаровиробників щодо поліпшення якості продукції (товарів, робіт, послуг) та на виконання Указу Президента України від 23 лютого 2001 року N 113 "Про заходи щодо підвищення якості вітчизняної продукції", постанови Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2001 р. N 1502 "Про щорічний Всеукраїнський конкурс якості", Концепції державної політики у сфері управління якістю продукції (товарів, робіт, послуг), затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 17 серпня 2002 р. N 447-р:

1. Затвердити Положення про регіональний конкурс та регіональну конкурсну комісію конкурсу "Чернігівська якість" в рамках Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) "100 кращих товарів України" та її склад (додаються).

2. Райдержадміністраціям та міськвиконкомам довести до відома керівників підвідомчих підприємств і організацій інформацію щодо проведення регіонального конкурсу "Чернігівська якість" в рамках Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) - "100 кращих товарів України".

3. Державному центру стандартизації, метрології та сертифікації забезпечити постійне надання інформації і методичної допомоги підприємствам, організаціям - учасникам конкурсу.

4. Засобам масової інформації забезпечити висвітлення ходу проведення і результатів регіонального конкурсу "Чернігівська якість".

5. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження обласної державної адміністрації від 20 лютого 2002 р. N 83 "Про заходи щодо впровадження систем управління якістю на підприємствах області та проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу якості".

Опрос