Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О введении с 1 июля 2003 года марок акцизного сбора нового образца с голографическими защитными элементами для маркировки алкогольных напитков и табачных изделий

Областная государственная администрация
Распоряжение от 09.06.2003 № 193

ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 09.06.2003 р. N 193

Про запровадження з 1 липня 2003 року марок акцизного збору нового зразка з голографічними захисними елементами для маркування алкогольних напоїв та тютюнових виробів

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 23.04.2003 р. N 567 "Про запровадження марок акцизного збору нового зразка з голографічними захисними елементами для маркування алкогольних напоїв та тютюнових виробів":

1. Райдержадміністраціям, міськвиконкомам:

1.1. Забезпечити проведення станом на 25 червня 2003 р. інвентаризації залишків алкогольних напоїв та тютюнових виробів з використанням марок акцизного збору попереднього зразка на підприємствах оптової і роздрібної торгівлі, а на підприємствах-виробниках - залишків маркованої продукції та марок попереднього зразка.

1.2. З метою встановлення оперативного контролю за правильністю проведення інвентаризації створити відповідні комісії, включивши до їх складу представників органів місцевого самоврядування, податкових, фінансових та контрольно-ревізійних органів.

Опрос