Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений и дополнений в Порядок формирования и размещения заказов на поставку продукции для региональных нужд

Областная государственная администрация
Распоряжение от 12.12.2002 № 646

ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 12.12.2002 р. N 646

Про внесення змін і доповнень до Порядку формування та розміщення замовлень на поставку продукції для регіональних потреб

З метою більшої відкритості, прозорості процесу формування регіонального замовлення, забезпечення участі в цій роботі громадських організацій інвалідів та установ кримінально-виконавчої системи, відповідно до Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні" та постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 р. N 167 "Про затвердження Програми подальшого реформування та державної підтримки кримінально-виконавчої системи на 2002 - 2005 роки" внести зміни до Порядку формування та розміщення замовлень на поставку продукції для регіональних потреб, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації від 18 лютого 2002 р. N 77 "Про формування регіонального замовлення":

Пункт 1.1 Порядку викласти в редакції:

"Регіональне замовлення формується Головним управлінням економіки разом з Головним фінансовим управлінням, управліннями облдержадміністрації, органами виконавчої влади, установами, організаціями (далі - потенційні регіональні замовники), регіональною комісією з питань діяльності підприємств та організацій громадських організацій інвалідів у Чернігівській області (далі - регіональна комісія), управлінням Державного департаменту України з питань виконання покарань в області (далі - УДДУПВП).

Секретаріат регіональної комісії та УДДУПВП щорічно до 1 серпня надають Головному управлінню економіки облдержадміністрації перелік продукції, яка виробляється підприємствами громадських організацій інвалідів та пенітенціарної системи".

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос