Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О корректировании плана финансирования

Областная государственная администрация
Распоряжение от 06.12.2002 № 633

ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 06.12.2002 р. N 633

Про коригування плану фінансування

З метою повного використання залишків коштів Фонду для здійснення заходів щодо ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та соціального захисту населення за кодом КПКВ 3201040 "Компенсація сім'ям з дітьми та видатки на безплатне харчування дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи", відповідно до Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" та постанови Кабінету Міністрів України від 21 травня 1992 року N 258 "Про норми харчування та часткову компенсацію вартості продуктів для осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи":

1. Райдержадміністраціям: Козелецькій (Антипенко В. І.), Корюківській (Довгаль О. В.), Новгород-Сіверській (Кекух В. Ф.), Семенівській (Євменов С. В.), Сосницькій (Бородавко В. М.), Ріпкинській (Корж В. Б.), Чернігівській (Сидоренко В. А.), Чернігівській (Соколов О. В.) та Прилуцькій (Бабій М. О.) міським радам:

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос