Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об оздоровлении населения области, пострадавшего в результате Чернобыльской катастрофы

Областная государственная администрация
Распоряжение, Положение, Программа от 29.04.2002 № 185
Утратил силу

ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 29.04.2002 р. N 185

Про оздоровлення населення області, яке постраждало внаслідок Чорнобильської катастрофи

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Чернігівської обласної державної адміністрації
 від 24 квітня 2003 року N 141)

З метою виконання Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи", постанов Кабінету Міністрів України від 16.05.2000 р. N 800 "Про затвердження Положення про організацію оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" та від 14.04.97 р. N 323 "Про організаційне і фінансове забезпечення відпочинку та оздоровлення дітей в Україні":

1. Затвердити Положення про порядок організації оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (далі - положення), що додається, і програму санаторно-курортного лікування та оздоровлення дітей області, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на 2002 рік (далі - програма оздоровлення) згідно з додатком.

2. Управлінням і відділам облдержадміністрації, райдержадміністраціям, Чернігівському, Ніжинському, Прилуцькому міськвиконкомам за участю громадських організацій:

2.1. Забезпечити організацію санаторно-курортного лікування та оздоровлення осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, згідно з положенням і програмою на 2002 рік, якісну підготовку і своєчасне відкриття дитячих оздоровчих закладів, створення належних умов для оздоровлення та відпочинку максимальної кількості дітей.

2.2. Постійно проводити роботу щодо визначення додаткових джерел фінансування на оздоровлення, у т. ч. додаткових асигнувань із місцевих бюджетів, сприяти залученню підприємств, установ та організацій усіх форм власності, благодійних та релігійних організацій до надання фінансової і матеріальної допомоги в організації літнього відпочинку та оздоровлення дітей, у першу чергу на санаторно-курортне лікування дітей-інвалідів, дітей-сиріт та напівсиріт, евакуйованих та дітей, що проживають в зоні гарантованого (добровільного) відселення.

2.3. Організувати безпечне перебування дітей у санаторно-оздоровчих закладах, підвищити відповідальність їх керівників, вихователів та інших працівників за життя і здоров'я дітей, приділяти особливу увагу профілактиці дитячого травматизму та запобіганню нещасним випадкам, у т. ч. на водних об'єктах.

3. Управлінню у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації (Баламут В. І.):

Опрос