Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О сохранении мелиоративных фондов при реформировании агропромышленного комплекса

Областная государственная администрация
Распоряжение от 18.09.2001 № 499

ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 18.09.2001 р. N 499

Про збереження меліоративних фондів при реформуванні агропромислового комплексу

Відповідно до Закону України від 14 січня 2000 року N 1389-XIV "Про меліорацію земель", наказу Мінсільгосппроду, Держводгоспу, Держкомзему України від 07.07.94 р. N 220/73/43 "Про затвердження Умов передачі у приватну власність або надання у користування меліорованих земель, основних меліоративних фондів селянським (фермерським) господарствам та їх використання", з метою збереження технологічної цілісності і працездатності меліоративних систем селянськими спілками, фермерами, власниками земельних часток (паїв), комунальними сільськогосподарськими підприємствами (надалі - землевласниками та землекористувачами):

1. Довести до відома райдержадміністрацій Умови передачі у приватну власність або надання у користування меліорованих земель, основних меліоративних фондів селянським (фермерським) господарствам та їх використання, затверджені спільним наказом Мінсільгосппроду, Держводгоспу, Держкомзему України від 07.07.94 року N 220/73/43 (додаються) (див. окремо в базі).

2. Райдержадміністраціям спільно з управліннями осушувальних систем скласти і здійснити конкретні заходи з ефективного використання меліорованих земель та збереження внутрігосподарських меліоративних систем, передбачивши в них:

• передачу на баланс землевласників, землекористувачів і сільських рад (на землях резервного фонду і державного запасу) вартості основних меліоративних фондів відповідно до акта передачі-прийняття меліоративної ділянки та згідно з відомостями паспортизації, проведеної управліннями осушувальних систем, станом на 1 січня 2001 року;

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос