Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об оздоровлении населения области, пострадавшего в результате Чернобыльской катастрофы

Областная государственная администрация
Распоряжение, Положение, Программа от 03.05.2001 № 220
Утратил силу

Про оздоровлення населення області, яке постраждало внаслідок Чорнобильської катастрофи

Розпорядження Чернігівської обласної державної адміністрації
від 3 травня 2001 року N 220

Зареєстровано в Чернігівському обласному управлінні юстиції
14 травня 2001 р. за N 31/338

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Чернігівської обласної державної адміністрації
 від 29 квітня 2002 року N 185)

З метою виконання Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи", відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 16.05.2000 року N 800 "Про затвердження Положення про організацію оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" та від 14.04.97 року N 323 "Про організаційне і фінансове забезпечення відпочинку та оздоровлення дітей в Україні":

1. Затвердити Положення про порядок організації оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (далі - положення), що додається, і програму санаторно-курортного лікування та оздоровлення дітей області, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на 2001 рік (далі - програма оздоровлення) згідно з додатком.

2. Управлінням і відділам облдержадміністрації, райдержадміністраціям, Чернігівському, Ніжинському, Прилуцькому міськвиконкомам за участю громадських організацій:

2.1. Забезпечити організацію санаторно-курортного лікування та оздоровлення осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, згідно з положенням і програмою на 2001 рік, безпечне перевезення та перебування дітей в оздоровчих закладах.

2.2. Постійно проводити роботу щодо визначення додаткових джерел фінансування на оздоровлення, залучення на ці цілі коштів місцевих бюджетів, громадських організацій, спонсорів, підприємств тощо.

3. Управлінню у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації (Баламут В. І.):

3.1. Забезпечити виконання програми оздоровлення на 2001 рік відповідно до коштів, фактично виділених на ці цілі Міністерством України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи.

3.2. Укласти прямі угоди з закладами, що визначені переможцями за підсумками тендера (торгів) по закупівлі путівок на санаторно-курортне лікування та оздоровлення дітей і дорослих, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, на 2001 рік.

Опрос