Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О введении в действие Технологии таможенного оформления грузов, перемещаемых через таможенные лицензионные склады

Таможня
Приказ от 21.03.2000 № 120
Утратил силу

Про введення в дію Технології митного оформлення вантажів, що переміщуються через митні ліцензійні склади

Наказ Чернігівської митниці
від 21 березня 2000 року N 120

Зареєстровано в Чернігівському обласному управлінні юстиції
27 березня 2000 р. за N 16/263

Із змінами і доповненнями, внесеними
 
наказами Чернігівської митниці
 від 18 січня 2001 року N 34
,
 від 8 серпня 2001 року N 422

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Чернігівської митниці
 від 14 вересня 2005 року N 405)

У відповідності до Положення про Чернігівську митницю Державної митної служби України, затвердженого Головою Державної митної служби України 02.12.99 р., статті 88 Митного кодексу України та Положення про відкриття та експлуатацію митних ліцензійних складів, затвердженого наказом ДМСУ від 31.12.96 р. N 592, з метою впорядкування митного контролю та оформлення вантажів, що надходять та зберігаються на митних ліцензійних складах в зоні діяльності Чернігівської митниці, НАКАЗУЮ:

1. Ввести в дію Технологію митного оформлення вантажів, що переміщуються через митні ліцензійні склади (додається), через 10 днів після реєстрації в управлінні юстиції в Чернігівській області.

2. Головному юрисконсульту Фисуну М. В. забезпечити державну реєстрацію цього наказу в управлінні юстиції в Чернігівській області.

3. Скасувати Тимчасову технологію митного оформлення вантажів, що переміщуються через митні ліцензійні склади, затверджену наказом по митниці від 14.01.2000 р. N 27.

4. Начальнику загального відділу Репеті Л. П. забезпечити доведення наказу до начальника вантажного відділу Кашперова І. В. та начальника відділу контролю за доставленням вантажів Песляка О. Г.

5. Вищезазначеним начальникам забезпечити вивчення Технології митного оформлення вантажів, що переміщуються через митні ліцензійні склади, особовим складом та контроль виконання.

6. Начальнику вантажного відділу забезпечити інформування суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності щодо Технології митного оформлення вантажів, що переміщуються через митні ліцензійні склади, в частині, що їх стосується.

7. Загальний контроль покласти на заступника начальника митниці Суха М. І.

 

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос