Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Положения о региональной комиссии по реабилитации при Черкасской областной государственной администрации

Областная государственная администрация
Распоряжение, Положение от 25.09.2019 № 32

Про затвердження Положення про регіональну комісію з реабілітації при Черкаській обласній державній адміністрації

Розпорядження Черкаської обласної державної адміністрації
від 25 вересня 2019 року N 32

Зареєстровано в Головному територіальному управлінні юстиції у Черкаській області
09 жовтня 2019 р. за N 49/1847

Відповідно до статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статті 72 Закону України "Про реабілітацію жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму 1917 - 1991 років", наказу Міністерства культури України від 25 жовтня 2018 року N 926 "Про затвердження Положення про Національну комісію з реабілітації та Типового положення про регіональну комісію з реабілітації", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 12 листопада 2018 року за N 1281/32733:

1. Затвердити Положення про регіональну комісію з реабілітації при Черкаській обласній державній адміністрації, що додається.

2. Департаменту культури та взаємозв'язків з громадськістю Черкаської обласної державної адміністрації забезпечити подання цього розпорядження на державну реєстрацію до Головного територіального управління юстиції у Черкаській області в установленому порядку.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату Черкаської обласної державної адміністрації Шабатіна Олександра і Департамент культури та взаємозв'язків з громадськістю Черкаської обласної державної адміністрації.

4. Розпорядження набирає чинності після державної реєстрації в Головному територіальному управлінні юстиції у Черкаській області, з дня його офіційного опублікування в газеті "Черкаський край".

Опрос