Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в распоряжение областной государственной администрации от 25.04.2006 N 166

Областная государственная администрация
Распоряжение от 05.08.2016 № 398

ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 05.08.2016 р. N 398

Про внесення змін до розпорядження обласної державної адміністрації від 25.04.2006 N 166

Відповідно до статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", у зв'язку з кадровими змінами, що відбулися в обласній державній адміністрації та інших органах виконавчої влади, внести до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 25.04.2006 N 166 "Про комісію облдержадміністрації з питань визначення спеціальних сировинних зон для виробництва екологічно чистої продукції" (далі - розпорядження) такі зміни:

1. Затвердити новий склад комісії обласної державної адміністрації з питань визначення спеціальних сировинних зон для виробництва екологічно чистої продукції, що додається.

2. У пункті 9 Положення про комісію обласної державної адміністрації з питань визначення спеціальних сировинних зон для виробництва екологічно чистої продукції, затвердженого розпорядженням, слова "Головним управлінням агропромислового розвитку облдержадміністрації" замінити словами "управлінням агропромислового розвитку облдержадміністрації".

3. Пункт 3 розпорядження викласти в такій редакції:

"3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови обласної державної адміністрації Коваля В. В. та управління агропромислового розвитку обласної державної адміністрації."

Опрос