Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об областной комиссии по согласованию объема задолженности по разнице в тарифах

Областная государственная администрация
Распоряжение от 13.10.2015 № 523/1

ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 13.10.2015 р. N 523/1

Про обласну комісію з узгодження обсягу заборгованості з різниці в тарифах

Відповідно до статті 6, п. 9 частини першої статті 39, статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", п. 2 постанови Кабінету Міністрів України від 02.09.2015 N 723 "Про внесення змін до Порядку та умов надання у 2015 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, опалення та постачання гарячої води, послуги з централізованого водопостачання, водовідведення, що вироблялися, транспортувалися та постачалися населенню та/або іншим підприємствам централізованого питного водопостачання та водовідведення, які надають населенню послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, яка виникла у зв'язку з невідповідністю фактичної вартості теплової енергії та послуг з централізованого водопостачання, водовідведення, опалення та постачання гарячої води тарифам, що затверджувалися та/або погоджувалися органами державної влади чи місцевого самоврядування":

1. Утворити обласну комісію з узгодження обсягу заборгованості з різниці в тарифах (далі - комісія) та затвердити її склад, що додається.

2. Установити, що основним завданням комісії є узгодження обсягу заборгованості з різниці в тарифах.

Комісія в своїй діяльності з процедурних питань керується Примірним положенням про допоміжний орган обласної державної адміністрації, затвердженим розпорядженням обласної державної адміністрації від 12.10.2009 N 285 "Про допоміжні органи облдержадміністрації", та припиняє свою діяльність за розпорядженням облдержадміністрації обласної державної адміністрації.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків та управління житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос