Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О рабочей группе областной государственной администрации по привлечению, использованию и мониторингу международной технической помощи в области

Областная государственная администрация
Распоряжение от 30.04.2015 № 203

ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 30.04.2015 р. N 203

Про робочу групу обласної державної адміністрації із залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги в області

Відповідно до пункту 2 статті 26, пункту 9 частини першої статті 39, статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 N 153 "Про створення єдиної системи залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги", з метою координації роботи, пов'язаної із залученням, наданням та ефективним використанням міжнародної технічної допомоги:

1. Утворити робочу групу обласної державної адміністрації із залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги в області (далі - робоча група) та затвердити її склад, що додається.

2. Установити, що основним завданням робочої групи є розроблення пропозицій щодо визначення регіональних і галузевих пріоритетів для залучення міжнародної технічної допомоги в область.

Робоча група в своїй діяльності з процедурних питань керується Примірним положенням про консультативно-дорадчий, координаційний та інший допоміжний орган обласної державної адміністрації, затвердженим розпорядженням обласної державної адміністрації від 12.10.2009 N 285, та припиняє свою діяльність за розпорядженням обласної державної адміністрації.

3. Робочій групі забезпечувати розроблення пропозицій щодо визначення регіональних і галузевих пріоритетів для залучення міжнародної технічної допомоги в область відповідно до Порядку залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 N 153.

Опрос