Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании координационного комитета областной государственной администрации по вопросам реабилитации инвалидов и граждан, пострадавших в результате Чернобыльской катастрофы

Областная государственная администрация
Распоряжение, Положение от 17.11.2014 № 466

ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 17.11.2014 р. N 466

Про створення координаційного комітету обласної державної адміністрації з питань реабілітації інвалідів та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

З метою реалізації ст. 4 Конвенції Організації Об'єднаних Націй про права інвалідів, відповідно до п. 9 частини першої ст. 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", ст. 11 Закону України "Про реабілітацію інвалідів в Україні", ст. 12 Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні":

1. Утворити координаційний комітет обласної державної адміністрації з питань реабілітації інвалідів та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, затвердити його склад та положення про нього, що додаються.

2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови - керівника апарату обласної державної адміністрації Коваля В. В., Департамент охорони здоров'я обласної державної адміністрації.

 

Голова

Ю. Ткаченко

 

Опрос