Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О Порядке проведения экзамена кандидатов на замещение вакантных должностей государственных служащих в областной государственной администрации

Областная государственная администрация
Распоряжение, Порядок от 27.09.2011 № 298

ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 27.09.2011 р. N 298

Про Порядок проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців в обласній державній адміністрації

Відповідно до статті 15 Закону України "Про державну службу", частини другої пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 N 169 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців", Загального порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого наказом Головного управління державної служби України від 08.07.2011 N 164, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 28.07.2011 за N 930/19668:

1. Затвердити Порядок проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців в обласній державній адміністрації (далі - Порядок), що додається.

2. Структурним підрозділам облдержадміністрації, районним державним адміністраціям, з урахуванням Загального порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців, розробити порядок проведення іспиту у конкретному державному органі та перелік питань на перевірку знання законодавства з урахуванням специфіки своїх функціональних повноважень.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови - керівника апарату облдержадміністрації Пузяка М. І. та відділ кадрового забезпечення та з питань нагород апарату облдержадміністрації.

Опрос