Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Плана мер по обеспечению стабильной работы отраслей экономики и минимизации влияния негативных финансово-экономических кризисных проявлений на состояние социальной защищенности населения Черкасской области

Областная государственная администрация
Распоряжение, План от 30.12.2008 № 386

ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 30.12.2008 р. N 386 

Про затвердження Плану заходів щодо забезпечення стабільної роботи галузей економіки і мінімізації впливу негативних фінансово-економічних кризових проявів на стан соціальної захищеності населення Черкаської області

Керуючись ст. 16, ст. 17 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Затвердити План заходів щодо забезпечення стабільної роботи галузей економіки і мінімізації впливу негативних фінансово-економічних кризових проявів на стан соціальної захищеності населення Черкаської області (далі План заходів, що додається).

2. Структурним підрозділам облдержадміністрації, територіальним органам міністерств та інших центральних органів виконавчої влади в області, райдержадміністраціям, рекомендувати виконкомам міських рад міст обласного значення забезпечити реалізацію Плану заходів та до 15 числа місяця наступного за звітним кварталом інформувати про хід його виконання Головне управління економіки облдержадміністрації, якому узагальнену довідку подавати облдержадміністрації до 30 числа відповідного місяця.

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою та покладаю на Головне управління економіки облдержадміністрації.

Опрос