Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О комиссии облгосадминистрации по вопросам пересмотра и приведения в соответствие с действующим законодательством нормативно-правовых актов облгосадминистрации

Областная государственная администрация
Распоряжение, Положение от 09.11.2005 № 502
редакция действует с 01.03.2013

ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 09.11.2005 р. N 502

Про комісію облдержадміністрації з питань перегляду та приведення у відповідність до чинного законодавства нормативно-правових актів облдержадміністрації

Із змінами і доповненнями, внесеними
 розпорядженням Черкаської обласної державної адміністрації
 від 1 березня 2013 року N 52

Керуючись пунктом 9 частини першої ст. 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", пунктом 2 постанови Кабінету Міністрів України від 28.12.92 N 731 "Про затвердження Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади", Порядком щодо приведення нормативно-правових актів міністерств, інших органів виконавчої влади, органів державного управління, інших органів, акти яких підлягають державній реєстрації, органів господарського управління та контролю у відповідність до Конституції України та інших актів законодавства України, затвердженими наказом Міністерства юстиції України від 19.01.2012 N 93/5:

(преамбула із змінами, внесеними згідно з розпорядженням
 Черкаської обласної державної адміністрації від 01.03.2013 р. N 52)

1. Утворити комісію облдержадміністрації з питань перегляду та приведення у відповідність до чинного законодавства нормативно-правових актів облдержадміністрації (далі - комісія, нормативно-правові акти), затвердити її склад за посадами та Положення про неї (додаються).

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос