Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О мерах по обеспечению беспрепятственного доступа людей с ограниченными физическими возможностями к объектам жилищного и общественного назначения

Областная государственная администрация
Распоряжение от 22.08.2005 № 370

ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 22.08.2005 р. N 370

Про заходи щодо забезпечення безперешкодного доступу людей з обмеженими фізичними можливостями до об'єктів житлового та громадського призначення

Відповідно до ст. 6 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 04.06.2003 N 863 "Про затвердження Програми забезпечення безперешкодного доступу людей з обмеженими фізичними можливостями до об'єктів житлового та громадського призначення", Указу Президента України від 01.06.2005 N 900/2005 "Про першочергові заходи щодо створення сприятливих умов життєдіяльності осіб з обмеженими фізичними можливостями":

1. Затвердити заходи щодо забезпечення безперешкодного доступу людей з обмеженими фізичними можливостями до об'єктів житлового та громадського призначення (далі - заходи, додаються).

2. Райдержадміністраціям, структурним підрозділам облдержадміністрації, територіальним органам міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, запропонувати виконкомам міських рад міст обласного значення, іншим виконавцям проаналізувати стан виконання Програми забезпечення безперешкодного доступу людей з обмеженими фізичними можливостями до об'єктів житлового та громадського призначення, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 04.06.2003 N 863, та про вжиті заходи щодо її належного виконання до 10 жовтня 2005 року поінформувати управління містобудування та архітектури облдержадміністрації, якому узагальнену інформацію подати облдержадміністрації та Міністерству будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України до 15 жовтня 2005 року.

В подальшому інформувати управління містобудування та архітектури облдержадміністрації про хід виконання зазначеної Програми щорічно до 5 січня.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос